Имунологија – јулски рок

Распоред полагања усменог дела испита из имунологије у јулском испитном року

Није могуће мењати термине испита. Понесите индекс и попуњену белу пријаву на испит.

Напомене:
-проф др Вера Правица неће испитивати у јулском року, студенти су распоређени код других испитивача
-студенти који полажу код проф. др Душана Попадића потребно је да потврде испит слањем мејла на dusan.popadic@med.bg.ac.rs најкасније до 19.7.2021. у 12h, након чега ће бити објављени коначни термини тј сатница полагања испита.
-студенти који полажу код доц. др Владимира Перовића потребно је да потврде испит слањем мејла на perovic.vladimir@gmail.com најкасније до 13.7.2021. у 12h, након чега ће бити објављени коначни термини тј сатница полагања испита.
-студенти који полажу код доц. др Емине Милошевић потребно је да потврде испит слањем мејла на emina.savic@gmail.com  најкасније до 13.7.2021. у 12h, након чега ће бити објављени коначни термини тј сатница полагања испита.